Zakupy Internetowe

07:30:00

Takie zakupy internetowe to świetna sprawa.
Siadamy przed komputerem, wybieramy potrzebne nam produkty, zamawiamy, a kurier po dwóch, trzech dniach dostarcza je nam do domu. Wszystko w pełnym komforcie bo możemy te zakupy robić z kubkiem ulubionej herbaty, w fotelu i bez żadnych kolejek czy irytujących się innych klientów. Postanowiłam właśnie  skorzystać z takich wygodnych zakupów, a umożliwił mi to bardzo fajny sklep internetowy Frisco.pl
Poprzednim razem gdy robiłam tam zakupy byłam bardzo zadowolona z prostoty jak można wszystko, szybko i sprawnie zamówić i tym razem było tak samo.
Frisco.pl ma bardzo dużo promocji na różne produkty, a ich asortyment z każdym tygodniem się powiększa i na pewno znajdziemy nasze ulubione produkty.
Przy tych zakupach zainteresowałam się serem parmezanem od firmy Zarpellon.Ser Parmezan firmy Zarpellon <-- klik,  jest to twardy, włoski ser, wytwarzany według sprawdzonych tradycyjnych oczywiście włoskich receptur. Robiony jest z surowego krowiego mleka i dojrzewa przez całe 12 miesięcy co nadaje mu unikalnego smaku i aromatu.
...a to moje zakupy, sporo ich i strach pomyśleć, że sama musiałbym je przydźwigać do domu ;)


Takie zakupy internetowe polecam serdecznie wszystkim zapracowanym, tym którzy nie maja samochodu, maja daleko do sklepów, mają bardzo zapracowanego męża co by im mógł przynieść do domku te zakupy ;) lub po prostu tym którzy nie lubią kolejek w sklepie i nie chcą wydawać za dużo na zbędne rzeczy z tak zwanych"promocji".

You Might Also Like

5 komentarze

  1. To prawda, zakupy przez internet są proste i wygodne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię zakupy przez internet, ale głównie kupuję chemię, przemysłowe. Spożywcze artykuły bardzo rzadko :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie zakupy to więcej czasu dla nas.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zajrzałeś na mojego bloga. Będzie mi miło jeśli pozostawisz po sobie komentarz.

SUBSCRIBE NEWSLETTER

Get an email of every new post! We'll never share your address.